Komanda


Medium img 20200731 104906
Oskars Lubavs

Partneris / Nekustamo īpašumu konsultants

+371 28625156

oskars@codoreal.com

LANĪDA sertifikāts Nr. A-186


Medium img 20200925 150336
Tomass Riksis

Partneris / Nekustamo īpašumu konsultants

+371 28318333

tomass@codoreal.com

LANĪDA sertifikāts Nr. A-246


Medium img 20200731 104026
Rolands Dišlers

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29111134

rolands@codoreal.com

LANĪDA sertifikāts Nr. A-217


Medium img 20200731 105424
Arnis Brediks

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29299424

arnis@codoreal.com

LANĪDA sertifikāts Nr. A-247


Medium img 20200805 192552
Ina Avlaseviča

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 26552031

ina@codoreal.com


Medium img 20200731 114835
Elvijs Driba

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 26551750

elvijs@codoreal.com


Medium img 20200908 110012
Inese Zaķīte

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 22167887

inese@codoreal.com

LANĪDA sertifikāts Nr. A-179


Medium img 20200731 104419
Artūrs Rācenis

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29886317

arturs@codoreal.com


Medium img 20200731 104635
Mārcis Spriņģis

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29803866

marcis@codoreal.com


Medium img 20210312 121605
Emīls Paegle

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29506066

emils@codoreal.com