Privātmāja
600 000 EUR

Mežaparks, Annas Sakses iela 20a

Platība: 328.0 m2

Istabu skaits: 7

Stāvu skaits: 2

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com


 
 
Privātmāja
265 000 EUR

Rīgas rajons, Sunīši, Klijānu iela

Platība: 235.5 m2

Istabu skaits: 6

Stāvu skaits: 3

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com


 
 
Privātmāja
870 500 EUR

Aplokciems, Zušu iela 9

Platība: 422.0 m2

Istabu skaits: 5

Stāvu skaits: 2

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Privātmāja
79 000 EUR

Dzintari, Jūrmala, Miera iela 20

Platība: 90.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvu skaits: 3

Viktorija Zinovjeva

+371 20403732

viktorija@codoreal.com


 
 
Privātmāja
890 000 EUR

Pumpuri, Pumpuri Bārtas iela

Platība: 556.0 m2

Istabu skaits: 7

Stāvu skaits: 2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Privātmāja
276 000 EUR

Rīgas rajons, Mārupe Stīpnieku ceļš

Platība: 560.0 m2

Istabu skaits: 14

Stāvu skaits: 2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Privātmāja
224 000 EUR

Rīgas rajons, Mārupe Spulgu iela

Platība: 220.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvu skaits: 2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Privātmāja
270 000 EUR

Babītes pag., Piņķi, Ezermalas iela

Platība: 222.8 m2

Istabu skaits: 5

Stāvu skaits: 2

Artūrs Rācenis

+371 29886317

arturs@codoreal.com


 
 
Privātmāja
295 000 EUR

Rīgas rajons, Baltezers, Tallinas iela

Platība: 347.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvu skaits: 3

Artūrs Rācenis

+371 29886317

arturs@codoreal.com


 
 
Privātmāja
209 000 EUR

Mārupes pag., Mārupe, Zeltiņu iela

Platība: 215.0 m2

Istabu skaits: 6

Stāvu skaits: 6

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Privātmāja
270 000 EUR

Rīgas rajons, Garkalnes novads, Kaiceles iela

Platība: 235.0 m2

Istabu skaits: 5

Stāvu skaits: 3

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com


 
 
Privātmāja
150 000 EUR

Carnikavas nov., Carnikava, Zeltiņu iela

Platība: 148.2 m2

Istabu skaits: 4

Stāvu skaits: 2

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com