Dzīvoklis
400 EUR/Mēnesī

Centrs, Baznīcas iela 12

Platība: 53.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 2. no 4.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
385 EUR

Centrs, Rīga, Krāslavas iela 14

Platība: 40.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 2. no 5.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
129 000 EUR

Centrs, Krišjāņa Valdemāra iela 11

Platība: 69.9 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 3. no 5.

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
750 EUR/Mēnesī

Klusais centrs, Rūpniecības iela 13

Platība: 110.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 4. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
800 EUR/Mēnesī

Asari, Asaru prospekts 31a

Platība: 78.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 2. no 3.

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
600 EUR/Mēnesī

Centrs, Matīsa iela 35

Platība: 52.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 4. no 5.

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
65 000 EUR

Vecmilgrāvis, Rinkas

Platība: 79.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 7. no 9.

Emīls Paegle

+371 29506066

emils@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
1 900 EUR/Mēnesī

Centrs, Ģertrūdes iela

Platība: 150.0 m2

Istabu skaits: 5

Stāvs: 2. no 5.

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
1 300 EUR/Mēnesī

Viss Centrs, Jeruzalemes iela 5

Platība: 80.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 4. no 5.

Ina Avlaseviča

+371 26552031

ina@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
158 000 EUR

Viss Centrs, Rīga, Matīsa iela 41

Platība: 114.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 2. no 5.

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
73 000 EUR

Centrs, Rīga, Čaka iela 110

Platība: 63.2 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 2. no 6.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
1 800 EUR/Mēnesī

Viss Centrs, Rīga, Vīlandes iela 8

Platība: 184.0 m2

Istabu skaits: 5

Stāvs: 3. no 6.

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com