Dzīvoklis
500 EUR/Mēnesī

Centrs, Ganību dambis 13

Platība: 45.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 4. no 6.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
450 EUR/Mēnesī

Centrs, Mazā skolas iela 2

Platība: 42.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 3. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
600 EUR/Mēnesī

Viss Centrs, Rīga, Matīsa iela 19

Platība: 77.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 4. no 6.

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
66 000 EUR

Centrs, Rīga, Avotu iela 53

Platība: 53.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 3. no 4.

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
49 980 EUR

Āgenskalns, Rīga, Aleksandra Grīna bulvāris 9

Platība: 50.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 5. no 5.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
450 EUR/Mēnesī

Vecrīga, Rīga, Mazā Pils iela 11

Platība: 66.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 3. no 4.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
750 EUR/Mēnesī

Viss Centrs, Rīga, Brīvības iela 48

Platība: 120.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 4. no 5.

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
570 EUR/Mēnesī

Centrs, Rīga, Ģertrūdes iela 106

Platība: 80.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 3. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
600 EUR/Mēnesī

Vecrīga, Mazā skolas iela 2

Platība: 76.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 3. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
1 050 EUR/Mēnesī

Klusais centrs, Dzirnavu iela

Platība: 109.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 2. no 5.

Ina Avlaseviča

+371 26552031

ina@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
101 000 EUR

Centrs, Rīga, Stabu iela 105

Platība: 64.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 4. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
123 000 EUR

Viss Centrs, Duntes iela 28, Rīga

Platība: 66.2 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 10. no 15.

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com