Veikals Restorāns
196 000 EUR

Centrs, Strēlnieku 13

Platība: 91.0 m2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Privātmāja
342 000 EUR

Ziepniekkalns, Bārbeles iela

Platība: 337.0 m2

Istabu skaits: 5

Stāvu skaits: 2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Zeme
430 000 EUR

Centrs, Rīga, Ganību dambis 13A

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Zeme
190 000 EUR

Mežaparks, Ezermalas iela b/n

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
275 000 EUR

Mežaparks, Gatartas iela 6

Platība: 124.8 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 1. no 2.

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Privātmāja
295 000 EUR

Garkalnes novads, Baltezers, Baltkrastu 14

Platība: 190.0 m2

Istabu skaits: 6

Stāvu skaits: 2

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
49 000 EUR

Garkalnes novads, Berģi, Rožu iela 21

Platība: 46.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 1. no 4.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
179 000 EUR

Centrs, Rīga, Skanstes iela 29A

Platība: 86.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 12. no 24.

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
88 000 EUR

Pļavnieki, Dzeņu iela 7-1

Platība: 64.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 2. no 9.

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com


 
 
Privātmāja
600 000 EUR

Mežaparks, Annas Sakses iela 20a

Platība: 328.0 m2

Istabu skaits: 7

Stāvu skaits: 2

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
52 500 EUR

Āgenskalns, Rīga, Aleksandra Grīna bulvāris 9

Platība: 50.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 5. no 5.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
98 000 EUR

Centrs, Rīga, Stabu iela 105

Platība: 64.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 4. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com