Privātmāja
599 000 EUR

Mežaparks, Annas Sakses iela 20a

Platība: 328.0 m2

Istabu skaits: 7

Stāvu skaits: 2

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Privātmāja
450 000 EUR

Sigulda, Pulkveža Brieža

Platība: 831.0 m2

Istabu skaits: 15

Stāvu skaits: 3

Artūrs Rācenis

+371 29886317

arturs@codoreal.com


 
 
Privātmāja
350 000 EUR

Mārupes pag., Mārupe, Liliju iela 110

Platība: 574.0 m2

Istabu skaits: 6

Stāvu skaits: 2

Ina Avlaseviča

+371 26552031

ina@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
320 000 EUR

Viss Centrs, Rīga, Dzirnavu iela 81

Platība: 110.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 2. no 7.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Privātmāja
270 000 EUR

Babītes pag., Piņķi, Ezermalas iela

Platība: 222.8 m2

Istabu skaits: 5

Stāvu skaits: 2

Artūrs Rācenis

+371 29886317

arturs@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
640 000 EUR

Klīversala, Rīga, Kuģu iela 28

Platība: 146.5 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 1. no 7.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Privātmāja
795 000 EUR

Pumpuri, Jūrmala, Bārtas iela

Platība: 556.0 m2

Istabu skaits: 7

Stāvu skaits: 2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Privātmāja
870 500 EUR

Aplokciems, Zušu iela 9

Platība: 422.0 m2

Istabu skaits: 5

Stāvu skaits: 2

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Privātmāja
295 000 EUR

Garkalnes novads, Baltezers, Baltkrastu 14

Platība: 190.0 m2

Istabu skaits: 6

Stāvu skaits: 2

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Privātmāja
350 000 EUR

Ziepniekkalns, Bārbeles iela

Platība: 337.0 m2

Istabu skaits: 5

Stāvu skaits: 2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Privātmāja
2 200 000 EUR

Majori, Jūrmala, Emelīnas iela 1

Platība: 530.0 m2

Istabu skaits: 7

Stāvu skaits: 4

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
132 000 EUR

Viss Centrs, Rīga, A.Kalniņa iela 6

Platība: 60.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 4. no 5.

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com