Privātmāja
600 000 EUR

Mežaparks, Annas Sakses iela 20a

Platība: 328.0 m2

Istabu skaits: 7

Stāvu skaits: 2

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
52 500 EUR

Āgenskalns, Rīga, Aleksandra Grīna bulvāris 9

Platība: 50.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 5. no 5.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
550 EUR/Mēnesī

Centrs, Rīga, Ģertrūdes iela 106

Platība: 80.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 3. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
575 EUR/Mēnesī

Vecrīga, Mazā skolas iela 2

Platība: 76.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 3. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
1 050 EUR/Mēnesī

Klusais centrs, Dzirnavu iela

Platība: 109.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 2. no 5.

Ina Avlaseviča

+371 26552031

ina@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
98 000 EUR

Centrs, Rīga, Stabu iela 105

Platība: 64.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 4. no 5.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
123 000 EUR

Viss Centrs, Duntes iela 28, Rīga

Platība: 66.2 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 10. no 15.

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
470 EUR/Mēnesī

Viss Centrs, Rīga, Dzirnavu iela 70

Platība: 45.5 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 2. no 5.

Ina Avlaseviča

+371 26552031

ina@codoreal.com


 
 
Privātmāja
870 500 EUR

Aplokciems, Zušu iela 9

Platība: 422.0 m2

Istabu skaits: 5

Stāvu skaits: 2

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Veikals Restorāns
51 000 EUR

Centrs, Rīga, Baznīcas iela 26A

Platība: 85.0 m2

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Privātmāja
79 000 EUR

Dzintari, Jūrmala, Miera iela 20

Platība: 90.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvu skaits: 3

Viktorija Zinovjeva

+371 20403732

viktorija@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
95 000 EUR

Viss Centrs, Stabu iela 6, Rīga

Platība: 50.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 4. no 5.

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com