Dzīvoklis
275 000 EUR

Mežaparks, Gatartas iela 6

Platība: 124.8 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 1. no 2.

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
800 EUR/Mēnesī

Viss Centrs, Rīga, Kalniņa iela 6

Platība: 146.6 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 1. no 5.

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
600 EUR

Klusais centrs, Rīga, Vīlandes iela 16

Platība: 63.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 2. no 5.

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Privātmāja
295 000 EUR

Garkalnes novads, Baltezers, Baltkrastu 14

Platība: 190.0 m2

Istabu skaits: 6

Stāvu skaits: 2

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
49 000 EUR

Garkalnes novads, Berģi, Rožu iela 21

Platība: 46.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 1. no 4.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
179 000 EUR

Centrs, Rīga, Skanstes iela 29A

Platība: 86.0 m2

Istabu skaits: 3

Stāvs: 12. no 24.

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
1 050 EUR/Mēnesī

Klusais centrs, Jeruzalemes iela 5

Platība: 62.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 3.

Ina Avlaseviča

+371 26552031

ina@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
1 050 EUR/Mēnesī

Klusais centrs, Jeruzalemes iela 5

Platība: 56.6 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 3.

Ina Avlaseviča

+371 26552031

ina@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
1 200 EUR/Mēnesī

Centrs, Rīga, Kr. Barona iela 64

Platība: 120.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 4. no 6.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
800 EUR/Mēnesī

Centrs, Dārzaugļu iela 1

Platība: 114.0 m2

Istabu skaits: 4

Stāvs: 5. no 6.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
88 000 EUR

Pļavnieki, Dzeņu iela 7-1

Platība: 64.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 2. no 9.

Miks Menģels

+371 25 555 570

miks@codoreal.com


 
 
Dzīvoklis
500 EUR/Mēnesī

Centrs, Ganību dambis 13

Platība: 45.0 m2

Istabu skaits: 2

Stāvs: 4. no 6.

Everts Butkevičs

+371 22367696

everts@codoreal.com