Private house
599 000 EUR

Mežaparks, Annas Sakses iela 20a

Area: 328.0 m2

Rooms: 7

Floors: 2

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Private house
450 000 EUR

Sigulda, Pulkveža Brieža

Area: 831.0 m2

Rooms: 15

Floors: 3

Artūrs Rācenis

+371 29886317

arturs@codoreal.com


 
 
Private house
350 000 EUR

Mārupes pag., Mārupe, Liliju iela 110

Area: 574.0 m2

Rooms: 6

Floors: 2

Ina Avlaseviča

+371 26552031

ina@codoreal.com


 
 
Apartment
320 000 EUR

Whole Center, Rīga, Dzirnavu iela 81

Area: 110.0 m2

Rooms: 3

Floor: 2. from 7.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Private house
270 000 EUR

Babītes pag., Piņķi, Ezermalas iela

Area: 222.8 m2

Rooms: 5

Floors: 2

Artūrs Rācenis

+371 29886317

arturs@codoreal.com


 
 
Apartment
640 000 EUR

Klīversala, Rīga, Kuģu iela 28

Area: 146.5 m2

Rooms: 3

Floor: 1. from 7.

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Private house
795 000 EUR

Pumpuri, Jūrmala, Bārtas iela

Area: 556.0 m2

Rooms: 7

Floors: 2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Private house
870 500 EUR

Aplokciems, Zušu iela 9

Area: 422.0 m2

Rooms: 5

Floors: 2

Inese Zaķīte

+371 22167887

inese@codoreal.com


 
 
Private house
295 000 EUR

Garkalnes novads, Baltezers, Baltkrastu 14

Area: 190.0 m2

Rooms: 6

Floors: 2

Oskars Lubavs

+371 28625156

oskars@codoreal.com


 
 
Private house
350 000 EUR

Ziepniekkalns, Bārbeles iela

Area: 337.0 m2

Rooms: 5

Floors: 2

Arnis Brediks

+371 29299424

arnis@codoreal.com


 
 
Private house
2 200 000 EUR

Majori, Jūrmala, Emelīnas iela 1

Area: 530.0 m2

Rooms: 7

Floors: 4

Tomass Riksis

+371 28318333

tomass@codoreal.com


 
 
Apartment
132 000 EUR

Whole Center, Rīga, A.Kalniņa iela 6

Area: 60.0 m2

Rooms: 2

Floor: 4. from 5.

Rolands Dišlers

+371 29111134

rolands@codoreal.com