ĪSI PAR MUMS

 

Mēs esam nekustamo īpašumu kompānija, kuras darbinieki ir skolojušies pie vieniem no labākajiem nozares speciālistiem. 

Pārvaldot un attīstot efektīvākās īpašumu pārdošanas tehnoloģijas CODO REAL pārdod, izīrē un iznomā 99% savu īpašumu. Lai panāktu maksimālo efektu no katra darījuma, CODO REAL cieši sadarbojas ar vadošajām nekustamo īpašumu aģentūrām, aģentiem  un augsti kvalificētiem speciālistiem Latvijā, Krievijā un citviet pasaulē. 

Mēs esam pārliecināti, ka kompetence, padziļināta darījuma izpēte, lietišķs un reprezentabls darba stils un darbu vadība ir neatņemama katra darījuma sastāvdaļa, un mēs sekojam šai pārliecībai.

Mums Jūsu labsajūta un drošība ir prioritāte Nr 1. 

 

 MŪSU PAKALPOJUMI                                                              

 

  • bezmaksas konsultācijas,
  • īpašumu pārdošana, īre un noma,
  • īpašumu piemeklēšana pircējiem, 
  • darījumu uzraudzība,
  • investīciju objektu piemeklēšana,
  • īpašumu pārvaldīšana, 
  • tirgus izpēte,
  • naudas plūsmas analīze,
  • nekustamā īpašuma novērtējums,
  • palīdzība hipotekārā kredīta iegūšanā,
  • īpašumu attīstīšana un būvdarbu organizēšana.
  • investīciju objektu realizācija,
  • uzturēšanās atļauju formēšana,
  • pārvākšanās, būvdarbu un interjera speciālistu pakalpojumi

 

KOMANDA 

  

Small osis new
Oskars Lubavs

Valdes loceklis/ Nekustamo īpašumu konsultants

+371 28625156

oskars@codoreal.com

oskars.lubavs

Small tomass new
Tomass Riksis

Valdes loceklis/ Nekustamo īpašumu konsultants

+371 28318333

tomass@codoreal.com

tomass.riksis

Small rolands
Rolands Dišlers

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29111134

rolands@codoreal.com

Small arnis codo
Arnis Brediks

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29299424

arnis@codoreal.com

Small inara
Ināra Maršava

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 26710749

inara@codoreal.com

Small 1
Edgars Bārenīts

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 28927184

edgars@codoreal.com

nixony280

Small 1
Ina Avlaseviča

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 26552031

ina@codoreal.com

Small juris2
Juris Sēnelis

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 27311252

juris@codoreal.com