Komanda


Medium img 20200731 104906
Oskars Lubavs

Partneris / Nekustamo īpašumu konsultants

+371 28625156

oskars@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200925 150336
Tomass Riksis

Partneris / Nekustamo īpašumu konsultants

+371 28318333

tomass@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200731 104026
Rolands Dišlers

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29111134

rolands@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200731 105424
Arnis Brediks

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29299424

arnis@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200805 192552
Ina Avlaseviča

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 26552031

ina@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200731 114835
Elvijs Driba

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 26551750

elvijs@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200908 110012
Inese Zaķīte

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 22167887

inese@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200731 104419
Artūrs Rācenis

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29886317

arturs@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200731 104635
Mārcis Spriņģis

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 29803866

marcis@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200819 110125
Miks Menģels

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 25 555 570

miks@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200826 092904
Everts Butkevičs

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 22367696

everts@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi

Medium img 20200819 101758
Viktorija Zinovjeva

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 20403732

viktorija@codoreal.com

Visi aģenta piedāvājumi